Alvar Jansson oljemålning

Alvar Jansson oljemålning
Alvar Jansson oljemålning
Alvar Jansson oljemålning
Alvar Jansson oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

ALVAR JANSSON (1922-1990), komposition med 2 mansfigurer, signerad A Jansson, otydligt daterad, svårtydd versal text (Senilia?) nedtill, 120 x 110 cm

Kuntoraportti

392237

Päivämäärä:

2016-06-23