Alvar Jansson oljemålning
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
ALVAR JANSSON (1922-1990), komposition med 2 mansfigurer, signerad A Jansson, otydligt daterad, svårtydd versal text (Senilia?) nedtill, 120 x 110 cm
Kuntoraportti
392237
Päivämäärä:
2016-06-23