Karl-Erik Ekselius soffbord

Karl-Erik Ekselius soffbord
Karl-Erik Ekselius soffbord
Karl-Erik Ekselius soffbord
Karl-Erik Ekselius soffbord
Karl-Erik Ekselius soffbord
Karl-Erik Ekselius soffbord

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KARL-ERIK EKSELIUS, soffbord i shakermodell, 1960-tal, valnöt, för JOC, höjd 56,5, 140 x 60 cm

Slitage, ställvis blekt skiva med märken/repor

392240

2016-06-23