Vikväggar sjukhusmodell
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
VIKVÄGGAR, 2 st, sjukhusmodell, 1900-talets mitt, förkromade metallrör och plast, hjul, 3 delar vardera a ca 155 x 85 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
392241
Päivämäärä:
2016-06-23