Erik Hedberg oljemålning
Klubbat för:
7 200 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
ERIK HEDBERG (1868-1959), Aftonsol över vintrigt ålandskap, signerad Erik Hedberg -83, olja på duk, 68 x 94 cm
Kuntoraportti
Krackeleringar, smärre fläckar, repa
392245
Päivämäärä:
2016-06-23