Smurfar samt Barbapapa

Smurfar samt Barbapapa
Smurfar samt Barbapapa
Smurfar samt Barbapapa
Smurfar samt Barbapapa
Smurfar samt Barbapapa
Smurfar samt Barbapapa
Smurfar samt Barbapapa
Smurfar samt Barbapapa

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SAMLARFIGURER, 8+15 st, 1970-80-tal, Smurfar samt Barbapapa, höjd 2,5-5,5 cm

Visst slitage

392256

2016-06-23