Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SAMLARFIGURER, 8+15 st, 1970-80-tal, Smurfar samt Barbapapa, höjd 2,5-5,5 cm
Visst slitage
392256
2016-06-23
Gör en kostnadsfri värdering här