Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ANNA LISA THOMSON, vas, delvis glaserat stengods, "Paprika", märkt ALT samt UE (Upsala Ekeby), monogramsignerad och numrerad 1047, höjd ca 35 cm
Bottenspricka, fotnagg
392264
2016-06-23
Gör en kostnadsfri värdering här