Anna Lisa Thomson för Upsala Ekeby

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANNA LISA THOMSON, vas, delvis glaserat stengods, "Paprika", märkt ALT samt UE (Upsala Ekeby), monogramsignerad och numrerad 1047, höjd ca 35 cm

Bottenspricka, fotnagg

392264

2016-06-23