Angelica Wiik färglitografi

Angelica Wiik färglitografi
Angelica Wiik färglitografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ANGELICA WIIK (född 1960): Monica Z, signerad Angelica Wiik, 265/290, färglitografi med glitter, ca 61 x 42 cm

Oramad

392288

2016-06-23