Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
JORGO KRALLIS (född 1937), komposition med musiker, signerad, 111/180, färgetsning, ca 35 x 47 cm
Marginal med mindre reva
392297
2016-06-23
Gör en kostnadsfri värdering här