Jorgo Krallis färgetsning

Jorgo Krallis färgetsning
Jorgo Krallis färgetsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JORGO KRALLIS (född 1937), komposition med musiker, signerad, 111/180, färgetsning, ca 35 x 47 cm

Marginal med mindre reva

392297

2016-06-23