Saladiere Flora Danica

Saladiere Flora Danica
Saladiere Flora Danica
Saladiere Flora Danica
Saladiere Flora Danica
Saladiere Flora Danica
Saladiere Flora Danica

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALADIÈRE, "Flora Danica", Den Kongelige Porcelainsfabrik, Danmark, modellnummer 3540, polykromt bemålade med blomstermotiv, förgyllda kantbårder, längd ca 21,5 cm

Smärre nagg

392337

2016-06-28