Tv/radio och stereoskåp
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TV / RADIO och STEREOSKÅP, 1950-tal, Philips, modell CFS A Complett, monterad i teakskåp med vikdörrar, höjd 84, 101 x 36 cm, nyckel finns samt svenska bruksanvisningar, TV2 tillsats från 1969 medföljer
Ytskador, ej funktionstestad
392338
2016-06-23