Tv/radio och stereoskåp

Tv/radio och stereoskåp
Tv/radio och stereoskåp
Tv/radio och stereoskåp
Tv/radio och stereoskåp
Tv/radio och stereoskåp
Tv/radio och stereoskåp
Tv/radio och stereoskåp
Tv/radio och stereoskåp
Tv/radio och stereoskåp
Tv/radio och stereoskåp

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TV / RADIO och STEREOSKÅP, 1950-tal, Philips, modell CFS A Complett, monterad i teakskåp med vikdörrar, höjd 84, 101 x 36 cm, nyckel finns samt svenska bruksanvisningar, TV2 tillsats från 1969 medföljer

Ytskador, ej funktionstestad

392338

2016-06-23