Bord Bruno Mathsson & Piet Hein "Superellips"
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BRUNO MATHSSON, bord, Piet Hein för Mathsson International/Fritz Hansen, vitlackerad skiva, metallkant, förkromade spännben, framställt i licensavtal med MIAB Sverige, höjd ca 72, 150 x 150 cm
Ytslitage, skador kring benställningen
392339
2016-06-23