Oidentifierad konstnär, akvarell

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800/1900-tal, Trädgårdsvy med kvinna som håller i en solfjäder, akvarell, 55x40 cm

Fläckar

392340

2016-06-23