Matbord
2016-06-26
392348
| Klubbat belopp | 9 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
MATBORD med 3 iläggsskivor,1900-tal, höjd 78, bredd 90, längd 160-280 cm
slitage