Frans van Leemputten

Frans van Leemputten
Frans van Leemputten
Frans van Leemputten
Frans van Leemputten
Frans van Leemputten
Frans van Leemputten

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FRANS VAN LEEMPUTTEN (1850-1914): Möte på landsväg, signerad och daterad 1898, olja på duk, ca 40x31 cm

Retuscher och lagningar

392352

2016-06-24