Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
SPEGEL, 1900-talets mitt, Luxus, Vittsjö, massiv teak, med inbyggt hyllplan, etikettmärkt, längd 100 cm
Bruksslitage, mindre avslag på ramen
392353
2016-06-24