Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SKÅL med LOCK, VAS, porslin, Kina, 1800-tal, olika dekorer i famille rose med blommor och fjärilar, skålens diameter ca 10,5 cm, vasens höjd ca 12,5 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
392358
2016-06-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner