Pentti Kaskipuro torrnål

Pentti Kaskipuro torrnål
Pentti Kaskipuro torrnål

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PENTTI KASKIPURO (1930-2010): Svamp, signerad och daterad 1994, 7/50, torrnålsgravyr, ca 14,5 x 8 cm

392368

2016-06-24