Skåp 1800-talets slut

Skåp 1800-talets slut
Skåp 1800-talets slut
Skåp 1800-talets slut
Skåp 1800-talets slut
Skåp 1800-talets slut
Skåp 1800-talets slut
Skåp 1800-talets slut
Skåp 1800-talets slut
Skåp 1800-talets slut
Skåp 1800-talets slut
Skåp 1800-talets slut
Skåp 1800-talets slut

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÅP, 1800-talets slut, nyrokoko, mahogny, underdel med vitrin, överdel med spegelglas, höjd ca 209, 124x46 cm, nyckel finns

Bruksslitage

392369

2016-06-24