Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KUNGLIG DANSK, "Sachsisk Blomst", 7 koppar med fat, förgylld kant, dekor av polykrom bukett, nr 1551, kopparnas diameter 10 cm, 4 extra fat medföljer
Spricka, smärre slitage
392373
2016-06-28
Gör en kostnadsfri värdering här