Tallrikar

Tallrikar
Tallrikar
Tallrikar
Tallrikar
Tallrikar
Tallrikar

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TALLRIKAR, 4 st, MUGG, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, varav tre med pagodmotiv, diameter ca 23 cm, MUGG

Nagg på tallrikar, mugg med omfattande lagningar

392379

2016-06-24