Lucinis Samling

Lucinis Samling
Lucinis Samling

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BLYINFATTAT FÖNSTER, 1800-tal eller äldre, föreställande vapensköld, ca 41x37 cm

Senare lagningar

392394

2016-06-24