Sparrisfat sekelskifte 1900

Sparrisfat sekelskifte 1900
Sparrisfat sekelskifte 1900
Sparrisfat sekelskifte 1900
Sparrisfat sekelskifte 1900
Sparrisfat sekelskifte 1900
Sparrisfat sekelskifte 1900
Sparrisfat sekelskifte 1900
Sparrisfat sekelskifte 1900
Sparrisfat sekelskifte 1900
Sparrisfat sekelskifte 1900
Sparrisfat sekelskifte 1900
Sparrisfat sekelskifte 1900

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SPARRISFAT, 3 st, sekelskifte 1900, Frankrike och Sverige, bl a Luneville samt Rörstrand, delvis 2- delade, längd ca 36-39 cm

Krackeleringar, underfatet med nagg

392399

2016-06-24