Lucinis Samling
Closed
2016-06-24
392401
| Sold for | 11 000 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
BLYINFATTADE FÖNSTER, 2 st, 1700-tal eller äldre, bibliska motiv, vardera ca 17x12 cm
Senare lagningar