Lucinis Samling

Lucinis Samling
Lucinis Samling

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BLYINFATTADE FÖNSTER, 2 st, 1700-tal eller äldre, bibliska motiv, vardera ca 17x12 cm

Senare lagningar

392401

2016-06-24