Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BLYINFATTADE FÖNSTER, 2 st, 1700-tal eller äldre, bibliska motiv, vardera ca 17x12 cm
Senare lagningar
392401
2016-06-24
Gör en kostnadsfri värdering här