Blombord

Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BLOMBORD, "Florida", design Ingvar Andersson (Stockum), teak,, stämplat Averskogs Möbelfabrik Lammhult 1966, höjd ca 43, 140x45 cm

Slitage, fläckar

392412

2016-06-24