Claes Oldenburg skulptur

Claes Oldenburg skulptur
Claes Oldenburg skulptur
Claes Oldenburg skulptur
Claes Oldenburg skulptur
Claes Oldenburg skulptur
Claes Oldenburg skulptur

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

CLAES OLDENBURG (USA, född 1929): Knäckebröd,
signerad och numrerad på undersidan Oldenburg 144/250, gjutjärn, 16,5x9,5 cm

392418

2016-06-24