Vas Rouleau Kina

Vas Rouleau Kina
Vas Rouleau Kina
Vas Rouleau Kina
Vas Rouleau Kina
Vas Rouleau Kina
Vas Rouleau Kina
Vas Rouleau Kina
Vas Rouleau Kina
Vas Rouleau Kina
Vas Rouleau Kina
Vas Rouleau Kina
Vas Rouleau Kina
Vas Rouleau Kina
Vas Rouleau Kina
Vas Rouleau Kina
Vas Rouleau Kina

Klubbat för:

78 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ROULEAUVAS, porslin, Kina, 1800-tal, dekor av palatsscener i famille vertefärger, emalj samt järnoxid, höjd 46 cm

Nagg

392430

2016-06-24