Chokladkanna kaffekanna koppar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CHOKLADKANNA, KAFFEKANNA med gåsbröst, 1800, koppar med svarvat skaft, höjd 15-20 cm
Skador: Skaft med smärre skador.

Bucklor, skaft med smärre skador.

392492

2016-06-24