Göran Folcker

Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker

Såld för:

7 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): "Grodmän", signerad och daterad FOLCKER WAXHOLM 72, akvarell, c 47x59 cm.

Läs mer

392496

2016-08-24