Göran Folcker

Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): Samspel, signerad och daterad FOLCKER PARIS 69, olja på pannå, diameter ca 30 cm.

Läs mer

392500

2016-08-24