Domstolsfåtöljen

Domstolsfåtöljen
Domstolsfåtöljen
Domstolsfåtöljen
Domstolsfåtöljen
Domstolsfåtöljen
Domstolsfåtöljen
Domstolsfåtöljen
Domstolsfåtöljen
Domstolsfåtöljen
Domstolsfåtöljen
Domstolsfåtöljen
Domstolsfåtöljen

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

BENGT RUDA, NK, fåtölj "Domstolsfåtöljen", Nordiska Kompaniets Verkstäder, Nyköping

Bruksslitage, torr stoppning, skador

392502

2016-06-24