Göran Folcker

Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): Flaskor, monogramsignerad och daterad GF 49, olja på pannå, ca 37x80 cm.

Läs mer

392512

2016-08-24