Göran Folcker
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
GÖRAN FOLCKER (1920-2000): Flaskor, monogramsignerad och daterad GF 49, olja på pannå, ca 37x80 cm.
Läs mer
392512
2016-08-24