Göran Folcker
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GÖRAN FOLCKER (1920-2000): Husvagnen, signerad FOLCKER, olja på duk, ca 16x22 cm.
Läs mer
392513
2016-08-24