Göran Folcker

Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): Husvagnen, signerad FOLCKER, olja på duk, ca 16x22 cm.

Läs mer

392513

2016-08-24