Göran Folcker
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GÖRAN FOLCKER (1920-2000): "Flitsprutan", signerad FOLCKER, olja på duk, ca 65x81 cm.
Läs mer
392517
2016-08-24