Göran Folcker

Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker

Såld för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): "Flitsprutan", signerad FOLCKER, olja på duk, ca 65x81 cm.

Läs mer

392517

2016-08-24