Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, 1960-tal, Danmark, teak, njurformad skiva, höjd 71, 122x57cm
Smärre slitage
392518
2016-06-24
Gör en kostnadsfri värdering här