Petter Thoen

Petter Thoen
Petter Thoen

Klubbat för:

650 SEK

800 SEK

PETTER THOEN (född 1943): "I can make men into nice people. Can You?", signerad och numrerad P Thoen 41/46, färgserigrafi, 30x43 cm

392519

2016-06-24