Göran Folcker
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GÖRAN FOLCKER (1920-2000): "Blå bild", signerad och daterad FOLCKER 59, olja/lack på duk, ca 65x81 cm.
Läs mer
Smärre färgbortfall
392520
2016-08-24