Göran Folcker

Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): "Blå bild", signerad och daterad FOLCKER 59, olja/lack på duk, ca 65x81 cm.

Läs mer

Smärre färgbortfall

392520

2016-08-24