Göran Folcker

Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker

Såld för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): Blå struktur, signerad och daterad FOLCKER 66, olja på duk, ca 100x81 cm.

Läs mer

Färgbortfall längs kant

392521

2016-08-24