Göran Folcker
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GÖRAN FOLCKER (1920-2000): Blå struktur, signerad och daterad FOLCKER 66, olja på duk, ca 100x81 cm.
Läs mer
Färgbortfall längs kant
392521
2016-08-24