Göran Folcker
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
GÖRAN FOLCKER (1920-2000): "CEN II", signerad FOLCKER, daterad 69 på baksidan, olja på duk, ca 79x72 cm.
Läs mer
Ytfläckar/märken
392522
2016-08-24