Göran Folcker

Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): "CEN II", signerad FOLCKER, daterad 69 på baksidan, olja på duk, ca 79x72 cm.

Läs mer

Ytfläckar/märken

392522

2016-08-24