Göran Folcker

Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker

Såld för:

Osåld

Utropspris

6 000 SEK

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): "Blå mellanrum", signerad FOLCKER 65, olja på duk, ca 130x100 cm,

UTSTÄLLD: etikett Riksutställningar.

Läs mer

Krackeleringar

392523

2016-08-24