Göran Folcker
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
6 000 SEK
GÖRAN FOLCKER (1920-2000): "Blå mellanrum", signerad FOLCKER 65, olja på duk, ca 130x100 cm,
UTSTÄLLD: etikett Riksutställningar.
Läs mer
Krackeleringar
392523
2016-08-24