Göran Folcker

Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker
Göran Folcker

Såld för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): "Ackord", signerad och daterad FOLCKER 63, olja på pannå, ca 20x80 cm.

Läs mer

Smärre kantslitage

392524

2016-08-24