Göran Folcker
Klubbat för:
1 800 SEK
2 000 SEK
GÖRAN FOLCKER (1920-2000): "Ackord", signerad och daterad FOLCKER 63, olja på pannå, ca 20x80 cm.
Läs mer
Smärre kantslitage
392524
2016-08-24