Fotogenlampa 1800-talets slut

Fotogenlampa 1800-talets slut
Fotogenlampa 1800-talets slut
Fotogenlampa 1800-talets slut
Fotogenlampa 1800-talets slut
Fotogenlampa 1800-talets slut
Fotogenlampa 1800-talets slut

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOTOGENLAMPA, 1800-talets slut, stomme i opalinglas och förgylld metall, dekor i rosa och guld, frostad glaskupa, total höjd ca 68 cm

Dekor med ytslipatge

392525

2016-06-24