Trädgårdssoffa ´Ormbunken´

Trädgårdssoffa ´Ormbunken´
Trädgårdssoffa ´Ormbunken´
Trädgårdssoffa ´Ormbunken´
Trädgårdssoffa ´Ormbunken´
Trädgårdssoffa ´Ormbunken´
Trädgårdssoffa ´Ormbunken´
Trädgårdssoffa ´Ormbunken´
Trädgårdssoffa ´Ormbunken´

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSSOFFA, "Ormbunken", 1900-talets andra hälft, Riab Ruda (Kalmar), genombruten gjuten dekor samt sits i form av träribb, längd 143 cm, sitthöjd ca 40 cm

Slitage och färgbortfall

392529

2016-06-26