Hjalmar Falk akvarell
2016-06-24
392560
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HJALMAR FALK (1856-1938), Flicka i skogsdunge, signerad H Falk, akvarell, ca 33,5x24 cm