Hjalmar Falk akvarell

Hjalmar Falk akvarell
Hjalmar Falk akvarell
Hjalmar Falk akvarell
Hjalmar Falk akvarell

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HJALMAR FALK (1856-1938), Flicka i skogsdunge, signerad H Falk, akvarell, ca 33,5x24 cm

392560

2016-06-24