Alexander Nasmyth tillskriven landskap

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

ALEXANDER NASMYTH (1758-1840), tillskriven, Bergslandskap, olja på pannå, 44,5x61 cm

Zustandsbeschreibung

Krackelerad

392565

2016-06-27