Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
ALEXANDER NASMYTH (1758-1840), tillskriven, Bergslandskap, olja på pannå, 44,5x61 cm
Zustandsbeschreibung
Krackelerad
392565
2016-06-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner