John Callow oljemålning

John Callow oljemålning
John Callow oljemålning
John Callow oljemålning
John Callow oljemålning
John Callow oljemålning
John Callow oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JOHN CALLOW (1822-1878): "Calm morning", olja på duk, signerad, ca 31x51 cm

Renoverad, krackeleringar, dukskada

392576

2016-06-24