Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ERIK WÖRTS, fåtölj, Kolding, 1960-tal, stomme av massiv teak, lösa resårdynor klädda med rutsytt, knapphäftat skinn, höjd 73 cm, sitthöjd ca 37 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, släpp i någon söm
392584
2016-06-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner